suplement-uroda
Cena:241.8PLN
Nasz pierwszy suplement diety przeznaczony dla osób dbających o urodę i zdrową skórę.
Zawiera takie składniki jak:
a) witamina C, która:
• wpływa na prawidłową produkcję kolagenu przez co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie skóry, pomaga zachować jędrność, elastyczność i właściwe nawodnienie,
• wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym
• wspiera funkcjonowanie układu nerwowego oraz odpornościowego organizmu, daje energię do działania poprzez zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia.
b) biotyna, która pomaga zachować zdrową skórę. Wpływa też korzystnie na stan włosów i błon śluzowych.
Formułę produktu uzupełnia kolagen i ekstrakt z pszenicy, który zawiera fitoceramidy**. Piękno płynie z wnętrza i zaczyna się od odżywiania. Należy dbać o prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety dla zachowania dobrego stanu zdrowia i urody. Dodatkowo stosując pierwszy suplement diety Forever dla urody, który oprócz witaminy C zawiera także biotynę pomagamy naszej skórze i włosom zachować dobry wygląd. Zawarta w produkcie witamina C pomaga zmniejszać zmęczenie oraz przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu. Składnik ten wpiera również układ nerwowy organizmu, a także ogólne zdrowie i wygląd skóry. Podejście do kwestii pielęgnacji urody od wewnątrz, czyli od odżywiania, to ważny element dbania o zdrowie, aby zachować młody wygląd skóry na co dzień. Firming complex współgra z firming serum i innymi produktami pielęgnacyjnymi z serii infinite by Forever uzupełniając dietę w składniki, dzięki którym masz poczucie właściwej ochrony twojej skóry.
Składniki: Hydrolizat kolagenu z ryb morskich, witamina C (L-askorbinian wapnia), sproszkowany ekstrakt z nasion pszenicy zwyczajnej (Triticum aestivum), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, sproszkowany koncentrat soku z melona, biotyna (D-biotyna).
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Składniki w zalecanej porcji dziennej 2 tabletki
  • Witamina C 90 mg (112,5% RWS*)
  • Biotyna 30 µg (60% RWS*)
  • Kolagen 846 mg
  • Ekstrakt z nasion pszenicy 32 mg, w tym:
    glikozyloceramidy (50%) min. 16 mg
    galaktozyloglikozydy (40%) min. 12,8 mg
OPAKOWANIE 60 tabletek 
SPOSÓB UŻYCIA
2 tabletki dziennie, najlepiej rano.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

W trosce o Twoje piękno...


Copyright © 2014-2018 Olwin. Wszelkie prawa zastrzeżone.